Lidojošie korķīši: jaunas pilsētu vizuālās identitātes radīšana
Komanda: Projektam pieteicāmies, jo radās degsme par ideju, ko vēlējāmies attīstīt. Viens no lielākajiem ieguvumiem bija iespēja mācīties no otra kompetencēm. Esam trīs pavisam dažādi cilvēki ar atsķirīgām spējām un zināšanām, kas komandas darbu vienmēr padarīja svaigu, veiklu un pilnu ar jauniem atklājumiem katram no mums.
Monta Krilova (komandas kapteine) tā kā šī nav pirmā reize šāda veida projektos, mans lielākais ieguvums bija sevis pilnveidošana un savu zināšanu nostiprināšana. Otra lieta - kāpšana ārā no komforta zonas un jaunu lietu apgūšana, kā, piemēram, dažādu dizainu veidošana.
Krišjānis Miķelis Trops (dizaineris) - Lielākais ieguvums - sevis pilnveidošana un jaunu zināšanu apguve. Pieredzēt un palīdzēt produktam attīstīties no ideju fāzes līdz gatavam produktam, kas noteikti palīdzēs nākotnē, ja vēlēšos attīstīt vēl kādu biznesa ideju.
Diāna Kukore (cilvēku cilvēks) Lielākā pieredze iegūt jaunas zināšanas par to, kā notiek produkta attīstība. Mācīties, strādāt un uzsūkt jaunas zināšanas no jau pieredzējušiem cilvēkiem.
Monta ir pieredzējušākais komandas cilvēks. Viņa bija veidojusi produktus arī pirms tam, tāpēc spēja mūs gan mentorēt darba procesā, gan sniegt vadlīnijas, kā arī skaidri iepazīstināt gan ar administratīvo projekta daļu, gan ar praktisko. Krišjānis ir mūsu komandas dizaineris. Viņš jau kādu laiku dedzīgi praktizē grafisko dizainu un, bez šaubām, ir neatņemama daļa no mūsu komandas iedvesmas un mērķu sasniegšanas.
Diāna ir “cilvēku cilvēks”. Viņa bija lielisks palīgs tieši aptauju un interviju veikšanā, kā arī turpmākā datu apstrādē, lai mūsu projekta vīzija būtu apstiprināta ar skaidri redzamiem datiem."




Projekta „MaKE IT” mērķis ir palielināt studējošo uzņēmējdarbības spējas, veicinot augstskolu, studentu un komersantu sadarbību.
Aktivitāte tika īstenota projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003 ietvaros. Tas ilgs 24 mēnešus (22.11.2021.-21.11.2023.). Projektu īsteno Ekonomikas un kultūras augstskola, sadarbībā ar partneriem - Ekonomikas un kultūras augstskolas fondu, Banku Augstskolu, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, Alberta koledžu, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu un SIA "EUROLCDS".
Projekta Nr. 1.1.1.3/21/A/003 kopējie attiecināmie izdevumi ir 1 075 534,72 EUR, tajā skaitā ERAF finansējums - 900 000,00 EUR (83,68%), bet privātais finansējums - 175 534,72 EUR (16,32 %).