Feelful: radošu izpausmi veicinošs komplekts

Komanda “Feelful” - 2. cikla labākā komanda!

Radošajo komandu “Feelful” veido trīs aktīvi jaunieši - Ekonomikas un kultūras augstskolas studentes Nora Laurīte un Kitija Anete Nusberga, kā arī Latvijas Universitātes students Alens Kārlis Kārkliņš. Projektu vadītājas amatu uzņēmās Nora Laurīte, Mārketinga daļas vadītāja - Kitija Anete Nusberga, IT daļas vadītājs - Alens Kārlis Kārkliņš.

1. Kā radās komandas ideja?

Tas bija rudenīgs vakars, kad sēdējām picērijā un domājām par savām idejām, ko labprāt vēlētos attīstīt. Sākām domāt par krāsām, sajūtām, par to, kā ar pakalpojuma palīdzību ļaut ikvienam palīdzēt aktīvi, azartiski izlādēt un izpaust savas emocijas. “Feelful” ideja ir radošu izpausmi un sevis izzināšanu veicinošs komplekts, kurā ietilpst audekls, dažādu krāsu lodītes, kas simbolizē attiecīgas emocijas, aizsargaudums, interesanta lietošanas pamācība, audekla statīvs un aizsargcimdi. Sākot praktiski darboties, komandas ideja tika attīstīta un pilnveidota.

2. Kādas ir jūsu komandas priekšrocības?

Komandas galvenā priekšrocība ir daudzpusība. Komplekts “Feelful” ietver sevī radošu darbību, dizaina priekšmeta izveidi un mentālās veselības izzināšanu. Tirgū pastāv dažādi veidi, kā to var izdarīt sarežģītāk, taču šis komplekts to ļauj veikt ar kustības un emociju izlādes palīdzību. Komandas “Feelful” biznesa ideja ietver sevis un savu emociju iepazīšanu ar mūsdienīgas, kinētiskas mākslas radīšanas palīdzību, kas risina mūsdienās tik aktuālos personiskās identitātes meklējumus un cilvēcisko vēlmi “izlādēt” savas emocijas. Unikāla ir tieši iespēja radošā veidā ieskatīties savās sajūtās un spēt risināt sociālu problēmu.

3. Kādi bija lielākie ieguvumi no dalības projektā?

Ieguvumu bija patiesi daudz. Pirmkārt, tā mums, kā jauniešiem, kas ar lielāko prieku saistītu savu nākotni ar savu biznesa ideju attīstību, bija nozīmīga pirmā pieredze uzņēmējdarbībā. Tā bija pieredze arī komandas darbā un savas idejas pasniegšanā un prezentēšanā plašākai sabiedrībai. Devāmies arī uz Venēciju, kas pazīstama arī kā pilsēta, kas ir bagāta ar laikmetīgās un vēsturiskās mākslas vērtībām. To aplūkot un iedvesmoties turpmākai idejas virzībai izdevās arī mums- “Feelful” komandai, apmeklējot, modernās mākslas galerijas “The Ravagnan” un “Richard Orlinski”, kā arī Leonardo da Vinči klasiskās mākslas vēstures muzeju.

Esam no sirds pateicīgi par unikālo iespēju doties uz tikšanos ar jomas speciālisti Elisabetti Rizzato. Konsultācijas laikā noskaidrojām krāsu simbolisko nozīmi un ietekmi, izpaužot emocijas, kā arī noskaidrojām, kā attīstīt biznesa ideju veiksmīgākai klientu sasniegšanai arī ārpus Latvijas robežām.

“Šī iespēja paplašināja mūsu redzesloku un sniedza mums jaunu pieredzi, atziņas un attīstības iespējas, par ko esam ļoti pateicīgi projektam “MaKE IT!” uzsver Nora. “Ieguldot lielāku izpētes un sagatavošanās laiku idejas attīstībā, iespējams panākt produktīvāku rezultātu un izaugsmi, pēc tam sniedzot pienesumu arī Latvijas ekonomikā,” ir pārliecināta EKA studente.

Projekta „MaKE IT” mērķis ir palielināt studējošo uzņēmējdarbības spējas, veicinot augstskolu, studentu un komersantu sadarbību.

Aktivitāte tika īstenota projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003 ietvaros. Tas ilgs 24 mēnešus (22.11.2021.-21.11.2023.). Projektu īsteno Ekonomikas un kultūras augstskola, sadarbībā ar partneriem - Ekonomikas un kultūras augstskolas fondu, Banku Augstskolu, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, Alberta koledžu, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu un SIA "EUROLCDS".

Projekta Nr. 1.1.1.3/21/A/003 kopējie attiecināmie izdevumi ir 1 075 534,72 EUR, tajā skaitā ERAF finansējums - 900 000,00 EUR (83,68%), bet privātais finansējums - 175 534,72 EUR (16,32 %).

Previous
Previous

Komandas “Koza” pieredzes stāsts

Next
Next

Ratiņš labs: ērti un dabai draudzīgi bērnu ratiņi