Visas 18 MaKE IT 1. cikla komandas starpaizstāvēšanā gūst vērtēšanas komisijas atbalstu

Visas projektā “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās” (MaKE IT) iesaistītās 1. cikla komandas, kuras 29. jūnijā tiešsaistē piedalījās savu ideju starpaizstāvēšanā, ir ieguvušas vērtēšanas komisijas atbalstu tālākai biznesa ideju attīstīšanai. Dalībnieki prezentēja attīstības progresa novērtējumu attiecībā pret sākotnējo attīstības stadiju, pret pieteikumā izvirzītajiem starprezultātiem, to sasniegšanas līmeni, darba gaitā radušos problēmu un iespējamo risinājumu aprakstu, kā arī komandas sadarbības raksturojumu un vērtējumu. Tika uzklausīti komisijas precizējoši jautājumi, tāpat arī ieteikumi progresa paātrināšanai, problēmu risināšanai, mārketinga aktivitātēm un produktu prototipu izstrādei.

Vērtēšanas komisija vairākām komandām izteica īpašu atzinību par līdz šim paveikto un kvalitatīvajām prezentācijām, kā arī sasniegumiem tieši tehnoloģiskajā jomā.

Starpaizstāvēšanā piedalījās 18 1. cikla komandas, kas strādā pie idejām trīs virzienos - “Jaunās tehnoloģijas, produkta, procesa vai pakalpojuma izstrāde (pētniecība)”, “Sabiedrībai svarīgi problēmjautājumi” un “Studentu Start-up jeb idejas, kas ļauj attīstīt studentu biznesa idejas”.

Lielo grantu ir ieguvušas komandas „Lidojošie korķīši”, „Atslēgas vārdi”, „Beach Blanket Bag”, „G-Vision”, „ESTEBIJU” un „Longevity”. Savukārt Mazo grantu atbalstam ir saņēmušas komandas „Merelse”, „SD-RENT”, „Art Hunt”, „AutoSol”, „ZVP”, „LaMaKu”, „Kartupeļu piens”, „Styleprint”, „Web&Content”, „PiedeRīga”, „ShopUkraine”, kā arī „GreyWolfEntertainment”.

Projekta „MaKE IT” mērķis ir palielināt studējošo uzņēmējdarbības spējas, veicinot augstskolu, studentu un komersantu sadarbību.


Aktivitāte tika īstenota projekta “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003 ietvaros. Tas ilgs 24 mēnešus (22.11.2021.-21.11.2023.). Projektu īsteno Ekonomikas un kultūras augstskola, sadarbībā ar partneriem - Ekonomikas un kultūras augstskolas fondu, BANKU AUGSTSKOLU, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, Alberta koledžu, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu un SIA "EUROLCDS".

Projekta Nr. 1.1.1.3/21/A/003 kopējie attiecināmie izdevumi ir 1 075 534,72 EUR, tajā skaitā ERAF finansējums - 900 000,00 EUR (83,68%), bet privātais finansējums - 175 534,72 EUR (16,32 %).

Previous
Previous

Aicina aizpildīt anketu, kuras rezultāti palīdzēs mācību procesu skolās papildināt ar mūsdienīgām mācību metodēm

Next
Next

Projekta MaKE IT otrajā hakatonā komandas turpina attīstīt biznesa idejas