“Dzīvnieku fizioterapija” pieredzes brauciens uz Slovēniju


Projekta “MaKE IT” 3. cikla komanda "Dzīvnieku fizioterapija" pieredzes apmaiņas braucienā uz Slovēnijas Dzīvnieku Fizioterapijas Klīniku. Šī aizraujošā iespēja deva iespēju iegūt vērtīgas zināšanas un prasmes dzīvnieku fizioterapijas jomā. Klīnika ir labi aprīkota un specializējas dzīvnieku rehabilitācijā un fizioterapijā. Komandas dalībnieki ieguva ieskatu modernajā aprīkojumā, un novēroja, kā fizioterapijas metodes uzlabo dzīvnieku veselību. Viņi apguva prasmes klientu komunikācijā un terapijas plānu izskaidrošanā. Šis brauciens attīstīja komandas dalībnieku zināšanas par dzīvnieku fizioterapiju un nozares nozīmi. Tas bija veiksmīgs ieguldījums komandas "Dzīvnieku Fizioterapijas" projekta izstrādē.

Dzīvnieku fizioterapijas klīnika ir moderna un labi aprīkota iestāde, kas specializējas dzīvnieku rehabilitācijas un fizioterapijas pakalpojumos. Klīnika piedāvā plašu klāstu ar nozīmīgu aprīkojumu, ieskaitot ultraskaņas terapijas iekārtas, hidroterapijas zemūdens celiņus, elektrisko stimulācijas iekārtas, triecienviļņu terapijas iekārtas un citus līdzekļus dzīvnieku ārstēšanai.

Šajā pieredzes apmaiņas braucienā komanda guva ieskatu ne tikai klīnikas modernajās tehnoloģijās, bet arī praksē izmantojamajās fizioterapijas metodēs. Viņi novēroja, kā šīs metodes tiek pielietotas pacientiem un uzlabo dzīvnieku veselības stāvokli. Svarīgs aspekts bija apmācība par to, kā noteikt, kurās situācijās ir piemērotas fizioterapijas metodes un kurās jāizvairās, ņemot vērā dzīvnieka stāvokli un slimības diagnozi.

Komanda arī ieguva prasmes klientu komunikācijā, kas ir būtiskas, lai izveidotu ilglaicīgas attiecības ar dzīvnieku īpašniekiem. Saprotot, cik svarīga ir laba komunikācija, viņi spēja skaidri paskaidrot terapijas plānus un sniegt ieteikumus, lai īpašnieki varētu pienācīgi rūpēties par saviem mājdzīvniekiem.

Pieredzes apmaiņas brauciens bija noderīgs un informatīvs. Tas ļāva studentiem paplašināt savas zināšanas par dzīvnieku fizioterapiju un attīstīt izpratni par šīs nozares nozīmi. Klīnika bija ne tikai moderna un labi organizēta, bet tajā arī darbojās pieredzējuši speciālisti.

Šis komandējuma brauciens bija veiksmīgs gan studentu personīgajai attīstībai, gan arī palīdzēja sniegt vērtīgu ieguldījumu komandas "Dzīvnieku Fizioterapijas" projekta izstrādē.

Projekts “Inovāciju granti studentiem mākslas, kultūras, ekonomikas un IT starpdisciplinārajās jomās (MaKE IT)”, Nr. 1.1.1.3/21/A/003 ilgs 24 mēnešus (22.11.2021.-21.11.2023.). Projektu realizē Ekonomikas un kultūras augstskola, sadarbībā ar partneriem - Ekonomikas un kultūras augstskolas fondu, BANKU AUGSTSKOLU, Ventspils Augsto tehnoloģiju parku, ALBERTA KOLEDŽU, Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūtu un SIA "EUROLCDS".

Projekta Nr. 1.1.1.3/21/A/003 kopējie attiecināmie izdevumi ir 1 075 534,72 EUR, tajā skaitā ERAF finansējums - 900 000,00 EUR (83,68%), bet privātais finansējums - 175 534,72 EUR (16,32 %).

Previous
Previous

Mentoringa sesija 3. cikla komandām gala atskaites sagatavošanai

Next
Next

2. cikla komandu apbalvošana un 3. cikla starpaizstāvēšana